Kingston czytnik kart SDHC microSDHC MobileLife G4 USB 3.0

Czytnik kart Pamięci MobileLite G4 firmy Kingston to mały, poręczny, wielofunkcyjny czytnik kart pamięci w metalowej obudowie, dzięki czemu jest bardziej trwały.Czytnik Odczytuje karty SD, SDHC, SDXC, UHS-II i microSD/SDHC/SDXC oraz UHS-I, a ponadto obsługuje najnowsze szybkości kart. Dodatkowo czytnik zgodny jest z standardem USB 3.0, co pozwala na szybsze przenoszenie plików pomiędzy komputerem a kartą pamięci. Zgodny jest również z portami USB 2.0.

Postanowiłem sprawdzić jak spisuje się czytnik odczytując dane z karty microSD podłączyłem go zatem do portu USB 3.0 w komputerze i zainstalowałem kartę microSD 16 GB (karta nie jest jakimś demonem prędkości odczyt kształtował się na poziomie około 20 Mb/s aczkolwiek bardzo stabilnie). Karta zapełniona plikami z wideorejestratora zgrywnie trwało około 13 minut, w tym czasie czytnik zdążył się dość mocno rozgrzać.

Kingston Czytnik kart pamięci MobileLife G4
Kingston Czytnik kart pamięci MobileLife G4

Zobaczymy jak poradzi sobie czytnik z kartą znacznie szybszą czy również się nagrzeje?

Zapraszam do oglądnięcia filmu:

 

Zobacz osiągi karty MicroSD użytej do testów.

==== !!! Dziękuje za odwiedzenie i zainteresowanie się wpisem. Jeżeli powyższa treść przydała Ci się i pomogła w domu czy pracy. Proszę o komentarz oraz udostępnienie. !!! ====
Fotograf Bielsko-Biała - fotografia wnętrz, fotografia reklamowa, fotografia ślubna, fotoreportaż, produkcja wideo.

Jedna myśl na temat “Kingston czytnik kart SDHC microSDHC MobileLife G4 USB 3.0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *