Kingston czytnik kart SDHC microSDHC MobileLife G4 USB 3.0

Czytnik kart Pamięci MobileLite G4 firmy Kingston to mały, poręczny, wielofunkcyjny czytnik kart pamięci w metalowej obudowie, dzięki czemu jest bardziej trwały.Czytnik Odczytuje karty SD, SDHC, SDXC, UHS-II i microSD/SDHC/SDXC oraz UHS-I, a ponadto obsługuje najnowsze szybkości kart. Dodatkowo czytnik zgodny jest z standardem USB 3.0, co pozwala na szybsze przenoszenie plików pomiędzy komputerem a kartą pamięci. Zgodny jest również z portami USB 2.0.

Postanowiłem sprawdzić jak spisuje się czytnik odczytując dane z karty microSD podłączyłem go zatem do portu USB 3.0 w komputerze i zainstalowałem kartę microSD 16 GB (karta nie jest jakimś demonem prędkości odczyt kształtował się na poziomie około 20 Mb/s aczkolwiek bardzo stabilnie). Karta zapełniona plikami z wideorejestratora zgrywnie trwało około 13 minut, w tym czasie czytnik zdążył się dość mocno rozgrzać.

Kingston Czytnik kart pamięci MobileLife G4

Kingston Czytnik kart pamięci MobileLife G4

Zobaczymy jak poradzi sobie czytnik z kartą znacznie szybszą czy również się nagrzeje?

Zapraszam do oglądnięcia filmu:

 

Zobacz osiągi karty MicroSD użytej do testów.

==== !!! Przydał Ci się mój wpis? Zapraszam do pozostawienia komentarza. !!! ====

You may also like...

1 Response

  1. Kwiecień 8, 2018

    […] testowałem czytnik kart pamięci Kingston MobileLife G4 postanowiłem przetestować kartę microSD którą użyłem do testów czytnika a o to wyniki jakie […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *