Pamięć pendrive ADATA S102 PRO USB 3.0 32GB – wyniki testów

Na rynku jest dostępnych wiele różnego rodzaju pamięci pendrive różniących się kolorem, wyglądem, interfejsem użytymi kościami pamięci itd. Dziś postanowiłem przetestować swojego pendrive firmy Adata S102 PRO na interfejsie USB 3.0.

Jeśli chodzi o samą konstrukcję to uważam, że jest ona dobrze wykonana. Aluminiowa obudowa jest wytrzymała, zatyczka o dziwo mimo częstego użytkowania nie spada sama – z innych pamięci przenośnych już się dawno zgubiły. Duża pojemność spokojnie wystarcza przeciętnemu użytkownikowi. Pendrive ADATA S102 PRO dostępny jest w kilku pojemnościach i dwóch wariantach kolorystycznych szarym i niebieskim. Kupując tą pamięć przenośną szukałem czegoś co ma dużą pojemność w rozsądnej cenie i o przyzwoitych parametrach. Uważam, że pendrive ten spełnia ww. zapotrzebowania.

Wydajność pendrive sprawdziłem za pomocą programu już wcześniej opisywanego ATTO Disk Benchmark oraz AS SSD Benchmark. Poszczególne ustawienia oprogramowania widać na załączonych zrzutach – test przeprowadzony z opcjami Direct I/O, Overlapped I/O  oraz bez nich na interfejsie  USB 3.0 Windows 7 HP 64b.

==== !!! Przydał Ci się mój wpis? Zapraszam do pozostawienia komentarza. !!! ====

You may also like...

1 Response

  1. Lipiec 13, 2015

    […] się już rozpędziłem z testowaniem HDD i innego typu pamięci pendrive to przetestuje kolejnego pendrive tym razem nieco mniejszego i wolniejszego. Tym razem na celowniku […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *