I Ty możesz pomóc w walce z SARS-CoV-2

I Ty możesz pomóc w walce z Pandemią nie wychodząc z domu, wystarczy, że udostępnisz moc obliczeniową swojego komputera.


Jeśli chcecie pomóc w walce z SARS-CoV-2  poprzez udostępnienie swoich zasobów wystarczy, pobrać i uruchomić specjalny program ze strony internetowej projektu Folding@home – nic więcej nie musicie robić.

Gdy już zainstalujecie i uruchomicie aplikację to wasz komputer podłączy się do bazy obliczeniowej, która ma służyć do badań nad SARS-CoV-2.

Jeśli podejmiecie decyzję o instalacji, to aplikacja nie będzie obciążać Waszego komputera w trakcie pracy. W momencie wykrycia działania, nastąpi odłączenie od sieci i będziecie mogli korzystać z sprzętu tak, jak dotychczas. Możecie wybrać wariant spośród trzech trybów pracy, z czego w tym maksymalnym wszystko zostaje wykorzystane na 100%, a w minimalnym tylko 40%.

https://www.youtube.com/watch?v=-IA6h38ZBB4 z tego filmu dowiedziałem się o projekcie i w tej drużynie chcę grać UNB Team: #247734 🙂 Zapraszam!

Jak dołączyć do drużyny? Gdy już uruchomicie aplikację wystarczy nacisnąć Change Identity (zielona ramka) i podać numer Teamu (drużyny) a następnie klikniecie Save

Folding@homeTeam


Skoro dotarłeś(aś) do końca wpisu poświęcając swój czas chciałem Ci podziękować i prosić o małą przysługę mianowicie o udostępnienie tego wpisu na swoim profilu społecznościowym, polubienie lub wpisanie komentarza. Widząc odzew, motywuje mnie to do dalszego pisania. Wiem wtedy, że praca i czas który poświęcam nie idzie na darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 1 =